خدمات آژانس تبلیغاتی دایره آبی

در روزگار پرهیاهو و پرزرق وبرق امروزی که نیاز به امر تبلیغات بسیار ضروری جلوه می نماید ، شرکت تبلیغاتی دایره آبی بالغ بر یک دهه پیش از این با علم به فن آوری نوین تبلیغات و ساخت فرداهایی بهتر برای مخاطبین پرشمار خود پا به عرصه فعالیت خود نهاد. با تلفیق هنر و تجربه به همراه نیروهای متخصص و متعهد چشم اندازی مثبت را تاکنون برای شرکت تبلیغاتی دایره آبی در نظر گرفته ایم. تاکنون توانسته ایم سرعت، دقت،خلاقیت و نوآوری را به منظور ترسیم فرداهایی روشن برای مشتریان خود به منصه ظهور برسانیم گسترش روز افزون ارتباطات از یک طرف، تنوع محصولات و خدمات از طرف دیگر و نیاز به معرفی و ترغیب از طریق بیان بصری؛ موجب فراگیر شدن گرافیک و تخصصی شدن آن در شاخه های متعدد گردیده است.در عصر حاضر؛ معرفی اندیشه ها، خدمات و کالاها نیازمند شناخت اصول گرافیک و تکنولوژی های مرتبط بوده و علم بر این دو، تحولات شگرفی در امر اطلاع رسانی و تبلیغات بوجود آورده و در حال حاضر مهمترین ابزار توسعه و پیشبرد بازار می باشد با ما دیده شوید! ما تحقیق می كنیم، ما می نویســـیم، ما ترســیم می كنیم، ما طراحی می كنیم، ما نقاشـــی می كنیم، ما عكـــس می گیریم، ما می ســـازیم، ما برنــــامه ریزی می كنیم، ما صـــحبت می كنیم و از همه مهم تر ما تجسم تخیلات ذهنی را به تصویر می كشیم.

خدمات ویژه ما

طراحی پوستر، کاتالوگ و بروشور

متاسفانه با افزايش حجم كاتالوگ هاي تبليغاتي در هر گوشه و كنار ، ميزان توجه مشتريان به اين مقوله كم شده كه تنها راه جلب توجه آنان داشتن يك كاتالوگ با بهترين كيفيت و طراحي جذاب مي باشد. كانون تبليغاتي دایره آبی با بهترين تيم طراحي خود شما را در رسيدن به اين هدف ياري مي نمايد.

تولید موشن گرافیک

اخیراً موشن گرافیک جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. سبکی جذاب و ساده که محتوا را به سادگی انتقال می دهد؛ جذابیت بصری بالا و همینطور حجم پایینی دارد، رنگ هایی که در ساخت آن استفاده می شود جذابیت آن را دو برابر می کند. و بنابراین این سبک قابلیت انعطاف پذیری بالایی در رسانه های مختلف دارد

تولید تیزر و فیلم تبلیغاتی

در عصر جدید تبلیغات ، رسانه های تصویری نقش بسیار مهمی در تبلیغات ایفا میکنند. مردم اغلب زمان خود را به رسانه هایی مانند: رادیو و تلویزیون اختصاص می دهند و کمترین زمان خود را صرف رسانه های چاپی می کنند. شرکت دایره ابی با توجه به اهمیت و جایگاه رسانه های تصویری در انتقال پیام برند به مخاطب اقدام به تولید تیزر تبلیغاتی، تیزر تلویزیونی و فیلم کوتاه جهت تبلیغات نموده.

طراحی ست اداری

اوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی از قبیل سربرگ، کارت ویزیت، انواع پاکت نامه و … اطلاق می شود. در کنار آن ها، مواردی همچون کاغذ یادداشت، اوراق مالی و اداری (مانند فاکتور، قبض، کاردکس و فرم های داخلی)، کارت های پرسنلی، لیبل و … می توانند جایگاه داشته باشند .

طراحی و بسته بندی محصولات

از مهمترین شاخه های هنر گرافیك می توان به طراحی گرافیک بسته بندی اشاره نمود.طراحی گرافیک ، تصویرسازی ، انتخاب عکس مناسب و … بر روی بسته بندی و همچنین انتخاب نوع جنس بسته بندی و نوع چاپ آن می تواند نقش بسزایی در فروش، صادرات و جهانی شدن یک کالا یا محصول ایفا نماید .

طراحی لوگو و آرم

لوگو نماینده تصویری از هر چیزی است که شرکت شما به آن باور داشته و از آن پیروی میکند از نظر ایده آل لوگو ، مشتریان احتمالی شما را اقزایش داده و باعث می شود تاثیر بسزایی در اولین تجربه افراد نسبت به تجارت شما به وجود آید یک لوگو خوب می تواند باعث تعهد مشتریان به تجارت شما شده ، هویت خوبی برای برند ایجاد کرده و تصویری حرفه ای از شرکت شما ایجاد کند

هویت سازمانی

خلق ایده های نو در تبلیغات محیطی - خلق شعار و پیام های تبلیغاتی - طراحی هویت بصری برند و سازمان

برندینگ

طراحی مجموعه ی اوراق اداری - طراحی پوستر، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی - طراحی نشانه (لوگو) و نوشته (لوگو تایپ)

آژانس تبلیغاتی و بازاریابی دایره آبی از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نموده است. در طول تمام این سالها سعی کردیم کیفیت را سرلوحه ی تمام فعالیت هایمان قرار دهیم. بی شک هر روز برای پیشرفت تلاش می کنیم و هدف های بزرگی در سر داریم. امید داریم با خلاقیت، پشتکار و تلاش گامی برای بهبود بازار مشتریان خود برداریم.